Home » Aktualności » Niezwykłe Przygody na Lekcji Bibliotecznej

Pogoda

Niezwykłe Przygody na Lekcji Bibliotecznej

Wielkie emocje wypełniły sale szkolnej biblioteki w Rożentalu, gdy uczniowie z zerówki przekroczyli jej progi, aby uczestniczyć w lekcji bibliotecznej z Panią Agnieszką. To niezwykłe wydarzenie, które wzbudziło ciekawość i zaciekawienie najmłodszych uczniów, otwierając przed nimi fascynujący świat literatury. Pani Agnieszka, bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rożentalu, przygotowała dla dzieci niezapomniane spotkanie, podczas którego opowiedziała im o tajnikach dbania o książki, fascynujących historiach związanych z ich powstawaniem oraz zachęciła do eksploracji różnorodnych gatunków literackich.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały jej opowieści, zadając wiele pytań i dzieląc się swoimi refleksjami na temat ulubionych książek.

Lekcja biblioteczna nie tylko rozbudziła w dzieciach pasję do czytania, ale także uświadomiła im wagę szacunku i troski o książki jako niezwykłe źródło wiedzy i rozrywki. Przez interaktywne zabawy i dyskusje, Pani Agnieszka zaszczepiła w najmłodszych uczniach miłość do literatury oraz umiejętność korzystania z zasobów biblioteki w sposób odpowiedzialny i kreatywny.

Po zakończonej lekcji dzieci opuszczały bibliotekę z uśmiechem na twarzach i głowami pełnymi nowych pomysłów na czytanie i odkrywanie literackiego świata. To niezapomniane doświadczenie z pewnością zostanie na długo w pamięci przedszkolaków, inspirując ich do dalszego pogłębiania swojej przygody z książkami i literaturą.

GALERIA

Licznik Odwiedzin :

maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.   cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Skip to content