Home » Aktualności » Niesamowita Przygoda Dzieci z Przedszkola: Wyjazd do Kina Pokój na Film „Psi Patrol” w Lubawie

Pogoda

Niesamowita Przygoda Dzieci z Przedszkola: Wyjazd do Kina Pokój na Film „Psi Patrol” w Lubawie

31 października 2023 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły miały okazję przeżyć niezapomnianą przygodę. Razem z nauczycielami i rodzicami udali się na wyjątkowy wyjazd do kina „Pokój” w Lubawie, gdzie czekała na nich emocjonująca projekcja filmu „Psi Patrol: Wielki Film”. To był dzień pełen wrażeń, uśmiechów i radości. Film „Psi Patrol” to historia odwagi, przygód i przyjaźni czworonożnych bohaterów, którzy razem z dziećmi stawiają czoła różnym wyzwaniom. Nasze przedszkolaki były zachwycone kolorowym światem Psi Patrolu i przeżyły razem z nimi niezwykłe przygody.

Wyjazd do kina to nie tylko okazja do rozrywki, ale także doskonała okazja do edukacji. Dzieci miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię, ćwiczyć umiejętność koncentracji i rozmawiać z rodzicami i nauczycielami na temat filmu po projekcji. Nasza szkoła zawsze stara się zapewnić naszym najmłodszym uczniom wyjątkowe doświadczenia, które pozwolą im rozwijać się i odkrywać świat.

Wyjazd do kina na film „Psi Patrol” na pewno był jednym z tych magicznych momentów, które dzieci będą wspominać przez długi czas 🙂

GALERIA

Licznik Odwiedzin :

październik 2023
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Skip to content