Home » Aktualności » Szkolny Festyn w Rożentalu: Święto Muzyki, Smaku i Zabawy !

Pogoda

Szkolny Festyn w Rożentalu: Święto Muzyki, Smaku i Zabawy !

W ciepłe wrześniowe popołudnie mieszkańcy Rożentala i okolicznych miejscowości mieli okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku – Szkolnym Festynie. To niezwykłe święto, które licznie zgromadziło społeczność lokalną, by celebrować muzykę, smakowite potrawy i beztroską zabawę. Przyjmuje się, że to właśnie takie wydarzenia kształtują więzi społeczności, a w Rożentalu to motto jest w pełni żywe.

Główną atrakcją festynu były występy uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Rożentalu. Młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie, co sprawiło, że dumni rodzice i przyjaciele mogli cieszyć się ich talentem. Od śpiewu po taniec i skecze, uczniowie nie zawiedli oczekiwań publiczności. Nie zabrakło również koncertu szkolnego zespołu instrumentalnego, który zachwycił widownię różnorodnością repertuaru i profesjonalizmem wykonania. Chór Wsi Rożental i zespół ludowy Ostródzianie dali wyraz swojej miłości do tradycji i muzyki ludowej, przyciągając słuchaczy ze wszystkich stron.

Kulinarna Uczta Festyn w Rożentalu to nie tylko muzyka i rozrywka, to także uczta dla podniebienia. Każdy mógł skosztować strażackiej grochówki, kiełbasek z grilla, swojskiego chleba wypiekanego przez koło gospodyń wiejskich. Nie brakowało również kawiarenki z domowymi wypiekami, zapiekankami i frytkami, w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji. Dmuchane zamki, przejażdżki kucykami i malowanie twarzy to tylko niektóre z opcji dostępnych dla dzieci. Loteria Fantowa – Szansa na wspaniałe nagrody Dużą popularnością cieszyła się także loteria fantowa. Uczestnicy mieli okazję wygrać wiele fantastycznych nagród, od drobnych upominków po cenne prezenty. To sprawiło, że na festynie panowało niesamowite napięcie i oczekiwanie na ogłoszenie zwycięzców nagród głównych.

Szkolny Festyn w Rożentalu to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko zintegrowało społeczność lokalną, ale także promowało sztukę, muzykę, tradycję i smakowite potrawy. To chwila, kiedy mieszkańcy mogli razem świętować, tworzyć wspomnienia i cieszyć się beztroską zabawą 🙂

GALERIA 

Licznik Odwiedzin :

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Skip to content