Home » Aktualności » „Podsumowanie zimowej akcji dokarmianie ptaków”

Pogoda

„Podsumowanie zimowej akcji dokarmianie ptaków”

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rożentalu uczniowie klas 1–3 wzięli udział w akcji „Dokarmianie ptaków”. W okresie zimowym aktywnie wspierali nasze skrzydlate przyjaciółki i przyjaciół w trudnych warunkach, jakie przyniosła długa i mroźna zima.  Przynosiły do szkoły różnorodne produkty, takie jak ziarna, nasiona i inne smakołyki.

Dzięki zaangażowaniu uczniów ptaki mogły liczyć na regularne dokarmianie, co z pewnością pomogło im przetrwać ten wymagający czas. Akcja dobiegła końca wraz z nadejściem wiosny, która przyniosła sprzyjające warunki do samodzielnego poszukiwania pożywienia przez ptaki. Serdecznie dziękuję rodzicom, wychowawcom, woźnemu oraz uczniom za pomoc i zaangażowanie w realizację tej inicjatywy. Wasze wsparcie z pewnością pomogło wielu ptakom w potrzebie.
Razem możemy więcej!

GALERIA

Licznik Odwiedzin :

marzec 2026
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Skip to content