W Szkole Podstawowej w Rożentalu odbyły się zajęcia poświęcone zdrowemu odżywianiu. Uczniowie poznali i tworzyli piramidę zdrowego żywienia oraz zasady zdrowego stylu życia, rozmawiając o właściwej diecie, ruchu i odpoczynku.
W części praktycznej, pod opieką pedagog Ewy Renkel-Bucha, z przyniesionych owoców przygotowali kolorowe szaszłyki. Finalnie degustowali swoje zdrowe przetwory. Wszystko to odbywało się w radosnej atmosferze. Uczniowie z SP Rożental przekonali się, że zdrowe jedzenie może być smaczne, kolorowe i pełne witamin.


