Home » Aktualności » Międzynarodowe Święto Muzyki

Pogoda

Międzynarodowe Święto Muzyki

We wtorek 21 czerwca przypada Międzynarodowe Święto Muzyki. W tym dniu zespół instrumentalno – wokalny ze Szkoły Podstawowej w Rożentalu pod kierownictwem Marka Józefowicza wyruszył w trasę koncertową i udał się do SP w Tuszewie i Prątnicy.

Najpierw młodzi muzycy zagrali koncert dla uczniów SP w Tuszewie. Na sali gimnastycznej zebrała się publiczność i rozpoczęło się święto muzyki. W repertuarze zespołu znalazły się popularne utwory z repertuaru Sanah, Queen, Phila Colinsa. Były również piosenki dziecięce oraz wspólna nauka utworu wakacyjnego. Po wykonaniu piosenki finałowej muzycy z Rożentala zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Kolejnym miejscem wyprawy była Szkoła Podstawowa w Prątnicy. Tu również muzycy zespołu instrumentalno – wokalnego zostali  ciepło przyjęci. Publiczność chętnie włączała się do wspólnego śpiewania oraz wyklaskiwania rytmów. Niespełna 45 minutowy koncert bardzo szybko minął.

Międzynarodowe Święto Muzyki było doskonałym podsumowaniem pracy zespołu instrumentalno – wokalnego w mijającym roku szkolnym. Młodzi muzycy doskonalili swój warsztat śpiewu, gry na instrumentach. Praca przyniosła doskonałe efekty, które można było usłyszeć podczas tegorocznego Święta Muzyki.
Do zobaczenia z nowymi pomysłami w następnym roku szkolnym!

Galeria

Linki

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
« maj   sie »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Skip to content