Home » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Pogoda

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. to dzień, w którym uczniowie żegnali się ze szkołą na ponad dwa wakacyjne miesiące. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą świętą odprawioną przez proboszcza, ks. Zdzisława Licznerskiego. Następnie uczniowie klas I – VIII wraz z nauczycielami, rodzicami najstarszej klasy i zaproszonymi gośćmi, przeszli do szkoły. Tu w klasach zostały wręczone świadectwa wszystkim uczniom klas I-III oraz uczniom klas IV-VII, którzy mieli średnią ocen poniżej 4,75. Pozostałym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem w sali gimnastycznej, podczas oficjalnej ceremonii zakończenia roku szkolnego, które poprowadzili najstarsi uczniowie.

Na początku wszystkich zgromadzonych powitał pan dyrektor Marek Józefowicz. Po przekazaniu opieki nad Sztandarem Szkoły przez absolwentów, uczniom klasy VII, przyszedł czas na wręczanie świadectw z „paskiem” uczniom klas IV – VII oraz wszystkich świadectw uczniom klasy VIII. W tym roku szkolnym wyróżniono 15 uczniów z klasy IV, 3 uczniów
z klasy V, 8 uczniów z klasy VI, 5 uczniów z klasy VII i 9 uczniów z klasy VIII. Została też wręczona statuetka „Najlepszy z najlepszych”, którą otrzymał uczeń klasy VI Adam Uliński za najwyższą średnią w szkole i wzorowe zachowanie.

Później klasa VIII zaprezentowała przedstawienie, gdzie śpiewem i tańcem przypomniała  nam swoje pierwsze lata szkolne. Na koniec absolwentów pożegnali młodsi koledzy z klasy VII piosenką Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” i pucharami. Jeszcze tylko przedstawicielki Rady Rodziców wręczyły klasie 8 pamiątki, po tym ostatnie wspólne zdjęcie i … wakacje można było uznać za rozpoczęte!

Absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji. Pamiętajcie, że „Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki!”.  Spełniajcie swoje marzenia.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy słonecznych, szalonych i bezpiecznych wakacji. Aby po tym trudnym roku szkolnym, gdzie większość zajęć odbyła się online,
w pełni wypoczęli i naładowali akumulatory do nowych zmagań od września.

Miłego wypoczynku!

Galeria wyróżnieni uczniowie klas IV-VII
Galeria pożegnanie uczniów klasy VIII

Linki

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
« Maj   sierpień »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Skip to content