Home » Aktualności » Szkolne eliminacje do turnieju lekko atletycznego

Pogoda

Szkolne eliminacje do turnieju lekko atletycznego

We wtorek 4 lutego 2010 roku w Szkole Podstawowej w Rożentalu przeprowadzono eliminacje wewnątrzszkolne do Turnieju Lekko Atletycznego Sobótki 2020 w rocznikach 2007, 2008, 2009 i 2010, oraz 2005 i 2006 r., zawody odbyły się w sali gimnastycznej.

Udział w eliminacjach wzięło ok 50 zawodniczek i zawodników w pięciu konkurencjach: bieg na dystansie 30 m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem oraz bieg na dystansie 600 m. Zawodnicy zostali uhonorowani medalem za pierwsze miejsce oraz okolicznościowymi dyplomami za miejsca I – III.

Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych:
30 m Dziewczęta
2005 r.
1. Szauer Anna
2. Sobota Oliwia
2006 r.
1. Petrikowska Dominika
2. Baranowska Karolina
3. Suchocka Sandra
2007 r.
1. Junkier Sandra
2. Żuchowska Aleksandra
2008 r.
1. Cieślak Wiktoria
2. Frydrych Natalia
3. Puchalska Jagoda
2009 r.
1. Rybicka Aleksandra
2. Chylińska Natalia
3. Sadowska Oliwia
2010 r.
1. Licznerska Milena
2. Orzechowska Aleksandra
3. Szałkowska Zuzanna
30 m Chłopcy
2006 r.
1. Flaszyński Bartłomiej
2007 r.
1. Jaroszewski Jeremiasz
2. Łopatyński Dawid
3. Kirszkiewicz Bartosz
2008 r.
1. Laskowski Patryk
2. Marszelewski Artur
3. Jarzyna Marcin
2009 r.
1. Wiśniewski Wiktor
2. Eremus Kamil
3. Szordykowski Łukasz
2010 r.
1. Cieślak Damian
2. Śliwiński Kacper
3. Mąka Szymon
Skok w dal Dziewczęta
2005 r.
1. Baranowska Weronika
2. Lorenc Agnieszka
2006 r.
1. Puchalska Natalia
2. Suchocka Sandra
3. Petrikowska Dominika
2007 r.
1. Junkier Sandra
2008 r.
1. Cieślak Wiktoria
2009 r.
1. Kłodowska Aleksandra
2. Krajewska Zuzanna
3. Sadowska Oliwia
2010 r.
1. Licznerska Milena
2. Orzechowska Aleksandra
3. Szałkowska Zuzanna
Skok w dal Chłopcy
2006 r.
1. Śliwiński Szymon
2007 r.
1. Jaroszewski Jeremiasz
2008 r.
1. Jarzyna Marcin
2. Śliwiński Mateusz
2009 r.
1. Wiśniewski Wiktor
2. Dudtkiewicz Fabian
3. Banacki Kacper
2010 r.
1. Lorenc Miłosz
Rzut oszczepem Dziewczęta
2005 r.
1. Baranowska Weronika
2. Sobota Oliwia
3. Szauer Anna
2006 r.
1. Baranowska Karolina
2007 r.
1. Żuchowska Aleksandra
2008 r.
1. Puchalska Jagoda
2. Frydych Natalia
3. Maliszewska Wiktoria
2009 r.
1. Marszelewska Iga
2. Chylińska Natalia
3. Krajewska Zuzanna
2010 r.
1. Woźniak Wiktoria
2. Marciniak Maja
3. Kirszkiewicz Amelia
Rzut oszczepem Chłopcy
2006 r.
1. Woźniak Filip
2007 r.
1. Babski Bartosz
2008 r.
1. Uliński Adam
2. Laskowski Patryk
3. Grabowski Błażej
2009 r.
1. Szauer Grzegorz
2. Mathiak Szymon
3. Guzowski Antoni
2010 r.
1. Szauer Filip
Pchnięcie kulą Dziewczęta
2005 r.
1. Lorenc Agnieszka
2008r.
1. Maliszewska Wiktoria
2009r.
1. Kłodowska Aleksandra
2. Piszewska Iga
Pchnięcie kulą Chłopcy
2005 r.
1. Filarski Kajetan
2006 r.
1. Śliwiński Szymon
2. Woźniak Filip
2007 r.
1. Babski Bartosz
2008 r.
1. Grabowski Błażej
2. Uliński Adam
2009 r.
1. Dudkiewicz Fabian
2. Górski Dorian
3. Pokorski Kacper
Bieg 600 m Dziewczęta
2007 r.
1. Szauer Julia
2009 r.
1. Marszelewska Iga
2. Rucińska Maja
Bieg 600 m Chłopcy
2006 r.
1. Flaszyński Bartłomiej
2007 r.
1. Kirszkiewicz Bartosz
2. Łopatyński Dawid
2008 r.
1. Januszewski Marcin
2009 r.
1. Cieślak Damian
2. Chyliński Sebastian

Linki

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829