Home » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego

Pogoda

Zakończenie roku szkolnego

„Gdy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero,
wszystko się zaczyna”

Zakończenie roku szkolnego to czas podziękowań, wyróżnień i pożegnań. W naszej szkole koniec roku szkolnego rozpoczął się uroczystą mszą świętą, po której przemaszerowano do sali gimnastycznej. Tam, odbyła się część oficjalna, pan dyrektor wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, specjalne odznaczenia za wysokie średnie dydaktyczne oraz przekazał szczególną statuetkę: „Najlepszy z Najlepszych”, którą otrzymała Iga Marszelewska z klasy IV.

Po tej część zaprezentowali się najstarsi uczniowie. W tym roku pierwszy raz szkołę opuszczali ósmoklasiści, którzy po prawie dziesięciu latach nauki żegnali się ze szkolną społecznością. Zatańczyli tradycyjnego poloneza oraz przedstawili żartobliwe scenki z życia szkoły. Na koniec, ze wzruszeniem dziękowali i wspominali minione lata. Ich natomiast pożegnali uczniowie klasy siódmej, którzy przygotowali oskary i specjalne dyplomy za zasługi. Następnie ósmoklasiści otrzymali upominki od pań z Komitetu Rodzicielskiego i ostatni raz stanęli do wspólnego, klasowego zdjęcia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rożentalu.

Absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji i dokonywania trafnych wyborów. Pozostałym zaś uczniom, życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Galeria

Linki

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj   Sie »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930