Home » Aktualności » Mistrzostwa Gminy Lubawa szkół podstawowych w lekkiej atletyce

Pogoda

Mistrzostwa Gminy Lubawa szkół podstawowych w lekkiej atletyce

9 maja na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Lubawa rocznika 2006 i młodszych oraz rocznika 2003-05 w lekkiej atletyce. Zawody otworzył Przewodniczący SZS gminy Lubawa – Dariusz Liberacki. Zawody rozgrywane były w bardzo trudnych, niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przez całą imprezę wiał silny wiatr i na dodatek było zimno.
Zawodnicy stratowali w następujących konkurencjach: 60 m dziewcząt i chłopców, 300 m dziewcząt i chłopców, 600 m dziewcząt i chłopców, 1000 metrów chłopców, skok w dal dziewcząt i chłopców, skok wzwyż dziewcząt i chłopców, rzut piłeczką palantową oraz sztafeta 4X 100 dziewcząt i chłopców.
Wyniki naszych uczniów:

Roczniki 2006 i młodsi;
60 m dziewcząt- Petrikowska Dominika, miejsce IV
60 m chłopców- Flaszyński Bartłomiej, miejsce VII
300m dziewcząt- Frydrych Natalia, miejsce VI
300m chłopców- Jaroszewski Jeremiasz, miejsce IV
600m dziewcząt- Szauer Julia, miejsce I
1000m chłopców- Śliwiński Szymon, miejsce IX
Skok w dal dziewcząt- Junkier Sandra, miejsce III
Skok w dal chłopców- Wiśniewski Kacper, miejsce VI
Rzut piłeczką palantową dziewcząt- Baranowska Karolina, miejsce IV
Rzut piłeczką palantową chłopców- Woźniak Filip, miejsce IX
Sztafeta 4×100 dziewcząt, miejsce IV
Sztafeta 4×100 chłopców, miejsce VI

Roczniki 2003-2005:
100m dziewcząt- Szauer Anna, miejsce I
100m chłopców- Kołecki Krystian, miejsce VII
300m dziewcząt- Lorenc Agnieszka, miejsce VI
300m chłopców- Kasprzycki Marek, miejsce VIII
600m dziewcząt- Borkowska Natalia, miejsce III
Skok w dal dziewcząt- Wiśniewska Patrycja, miejsce I
Rzut oszczepem dziewcząt- Rykaczewska Oliwia, miejsce VI
Rzut oszczepem chłopców- Puchalski Damian, miejsce VII
Pchnięcie kulą dziewcząt- Sobota Oliwia, miejsce VIII
Pchnięcie kulą chłopców- Filarski Kajetan, miejsce VII
Sztafeta 4x 100 dziewcząt- miejsce I

W kategorii wiekowej 2006 i młodszych zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Sampławie, II miejsce zawodnicy Szkoły Podstawowej w Kazanicach, III miejsce drużyna Szkoły Podstawowej w Złotowie.
W kategorii roczników 2003-05, oprócz konkurencji wymienionych dziewczęta i chłopcy rzucali oszczepem i pchali kulą.
W tej grupie wiekowej zwyciężyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Wałdykach, II miejsce SP Kazanice, III SP Prątnica.

Galeria

Linki

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031