Home » Aktualności » Kolejne odsłony DORADZTWA ZAWODOWEGO w SP  im. Jana Pawła II  w Rożentalu.

Pogoda

Kolejne odsłony DORADZTWA ZAWODOWEGO w SP  im. Jana Pawła II  w Rożentalu.

W mijającym czasie oprócz obowiązkowych zajęć z doradztwa zawodowego z klasą VII i VIII.Odbywały się też indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym – Ewą Renkel-Bucha,  mające na celu usystematyzowanie wiedzy związanej z właściwym wyborem dalszej ścieżki kształcenia absolwentów naszej szkoły. Odbyła się prezentacja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Lubawie przeprowadzona przez tamtejszych nauczycieli.

Również na uwagę zasługuje wizyta przedstawicieli IKEA INDUSTRY, którzy zapoznali naszych uczniów z możliwościami odbycia praktyk, głównie w zawodzie mechanik – operator maszyn do produkcji drzewnej. Godną uwagi jest tam nowa inicjatywa wspierająca praktyki pod nazwą AKADEMIA ROZWOJU UCZNIA.

Oprócz zajęć w szkole jeździmy też na wycieczki zawodoznawcze. Ostatnia z nich miała miejsce w warsztacie samochodowym Pana Romana Czacharowskiego w Lubawie. Chętni uczniowie mieli okazję poznać funkcjonowanie i specyfikę zawodu elektromechanik i mechanik samochodowy.

Galeria

Linki

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728